کتابخانه
کتابخانه گروه فرهنگی هنری کاروشک میناب
آرشیو
موضوع بندی
چهارشنبه 16 فروردین 1385
سلام


    سلام
    اینجا قراره یک کتابخانه بشه .

    سعی می کنم هر کتابی رو که پیدا کردم دانلود کنم و براتون بذارم و تمام تلاشم بر اینه که کتابهای کتابخانه من pdf باشن تا همه بتونن براحتی ازش استفاده کنن. اما مطمئن باشید که کتاب کتابخونه رو اول خودم چک میکنم ، بعد توی فضای خالی که متعلق به خودمه آپلودش میکنم و بعد لینکش رو براتون میذارم تا مطمئن باشم هر وقت و هرجا که باشید می تونید اونو سالم و بدون اشکال دانلود کنید .
    این رو هم باید بگم که من متن هیچ کدوم از این کتابها رو تائید یا رد نمیکنم و مسئولیتی هم نسبت به نشر اونا ندارم اما می دونم کسانی هستنتد که مدتها دنبال اون گشتن و اینجا هم مانند یک کتابخانه و من مثل یک کتابدار هستم . یادمه من دنیال یه کتاب بخصوص میگشتم و مدتها به این فکر میکردم که چرا این کتاب رو ممنوع کردن و این موضوع بیشتر منو به سمت اون میکشوند اما بعد از پیدا کردن و خوندنش فهمیدم که محتوایی بسیار بسیار سطحی داره . من هم هر کتابی رو که پیدا کردم و از کیفیت اون برای دانلود مطمئن شدم براتون میذارم و امیدورام که منو راهنمایی کنید و ظعفهام رو بهم بگید : mamoayedi@gmail.com و یا ma172004@yahoo.com .
    دوستانی که کتاب بخصوصی رو میخوان و نمیتوننن پیداش کنن میتونن بهم بگن و من هم تمام تلاشم رو میکنم و درصورتی که پیداش کردم لینکش رو براشون میذارم.

    برای خوندن بیشتر کتابهای این کتابخانه به نرم افزار Adobe Acrobat Rader   نیاز دارد که میتونید از همینجا دانلودش کنید .    منتظر نظرها پیشنهادها و همچنین درخواست کتابهای شما هستم


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 149444


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها